Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

Katechezy przedmałżeńskie w Krośnie. Zapraszamy

Chcecie dobrze przygotować się do sakramentu małżeństwa? Zgłoście się już dziś na termin 15 – 17 marca 2013 r.

DLA KOGO?

Katechezy w formie rekolekcji skierowane są do narzeczonych, którzy pragną dobrze przygotować się do małżeństwa sakramentalnego.

Katechezy wychodzą naprzeciw tym, którzy z różnych przyczyn: np. rodzaju pracy, wyjazdów za granicę, itp., nie mogą uczestniczyć w katechezie w swojej parafii.

GDZIE?

Katolickie Centrum Wspierania Rodziny i Pieczy Zastępczej w Krośnie – Polanka, ul. Ks. Decowskiego 41, www.katolickiecentrumkrosno.pl. Rozpoczęcie w piątek o godz. 17:30, zakończenie w niedzielę ok. godz. 13:00.

CZEGO DOTYCZĄ?

Program obejmuje: zajęcia z prawa kanonicznego, teologii oraz psychologii małżeństwa i rodziny, świadectwa małżeństw, wspólne rozmowy narzeczonych, filmy, dyskusje oraz możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.

CO DAJĄ?

Możliwość uświadomienia sobie odpowiedzialności z podjętej decyzji, jaką jest małżeństwo sakramentalne oraz zbliżenie się do Pana Boga i Matki Najświętszej. Ich pomocy najbardziej potrzebujemy w decydujących momentach naszego życia.

ZAPEWNIAMY

Materiały dla narzeczonych, poczęstunek (kawa, herbata, ciasteczko, w sobotę – ciepły posiłek w przerwie obiadowej).

Katechezy kończą się otrzymaniem zaświadczenia o ukończeniu katechezy przedmałżeńskiej. Nie zwalniają one z uczestnictwa w katechezach przedślubnych w poradni rodzinnej.

Zajęcia prowadzą: ksiądz i doradcy rodzinni.

Cena - 120 zł od osoby. Zapisy - 504 915 828 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Przy zgłoszeniu należy podać:

  •     nazwisko oraz imię narzeczonej i narzeczonego;
  •     miejsce zamieszkania, parafię;
  •     numer telefonu kontaktowego.

Najbliższy termin 15 – 17 marca 2013 r. Są jeszcze wolne miejsca. Dalsze terminy będą podawane w zależności od ilości zgłoszeń.