Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

Włączamy się w modlitwę za ochroną życia

 

Prosimy wszystkich członków i sympatyków naszego stowarzyszenia o modlitewne włączenie się w intencji ochrony życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci.

Modlić się możemy indywidualnie lub wspólnie z rodziną. Możemy także prosić w naszych parafiach o odmówienie różańców i odprawienie mszy świętych, wówczas trzeba się oczywiście włączyć w liturgię.

Ważne jest też, by pokazać w przestrzeni publicznej, że zwolenników ochrony życia jest więcej od przeciwników. Jak pokazują przecież badania opinii publicznej, większość Polaków jest przeciwna aborcji (patrz m.in.: www.gosc.pl).

Dlatego prosimy dodatkowo wszystkich naszych członków i sympatyków, abyśmy spotkali się na Archidiecezjalnej Pielgrzymce Małżeństw i Rodzin w najbliższą sobotę, 8 października, o godz. 10.00, w Jarosławskiej Kolegiacie (Jarosław, plac ks. Piotra Skargi 2), by wspólnie modlić się za poprawą ochrony życia w naszej Ojczyźnie.

Ubierzmy się w miarę możliwości w jasne stroje. Bądźmy radosnymi obrońcami ludzkiego życia.