Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

Nasze rekolekcje tuż tuż, trzeba się zapisać

Z inicjatywy naszego asystenta kościelnego księdza Marka Machały jak co roku spotykamy się na rekolekcjach.

Dni spotkania z Bogiem odbędą się w dniach 20-22 czerwca. Rozpoczynamy w piątek o godz. 18-tej, a zakończymy w niedzielę ok. 14-tej.

Tegoroczną ucztę duchową poprowadzi diecezjalny moderator Arcybractwa Straży Honorowej Serca Jezusa ks. Wiesław SZCZYGIEŁ. Podczas rekolekcji my i nasze rodziny zostaniemy właśnie poświęceni Sercu Pana Jezusa.

W rekolekcjach powinno wziąć udział jak najwięcej członków i przyjaciół naszego Stowarzyszenia.

Jak najbardziej należy też zaprosić inne rodziny. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi.

Zapisy dla członków naszego Stowarzyszenia należy dokonać na:

e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (trzeba podać imię i nazwisko danej osoby, numer PESEL, miejscowość zamieszkania i numer telefonu). Zapłacić można na miejscu w Lipniku.