Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

Inauguracja Studium Życia Rodzinnego oraz spotkanie przewodniczących i księźy asystentów kół parafialnych naszego stowarzyszenia

W sobotę, 17 września 2016 r. w siedzibie Wydziału Duszpasterstwa Rodzin przy ul. ks. Piotra Skargi 6 w Przemyślu, odbyła się inauguracja roku akademickiego Studium Życia Rodzinnego Archidiecezji Przemyskiej i spotkanie przewodniczących oraz księży asystentów kół parafialnych naszego stowarzyszenia. 

Mszy Świętej koncelebrowanej przewodniczył ks. Marek Machała. Koncelebrowali ks. Roman Wawro, ks. Witold Burda, ks. Jan Mazurek oraz ks. Rafał Wójtowicz. W modlitwie uczestniczyli – oprócz słuchaczy pierwszego i drugiego roku – także ubiegłoroczni absolwenci oraz przewodniczący parafialnych kół i zarząd Sowarzyszenia Rodzin Katolickich.

Inauguracyjny wykład dotyczący biblijnej teologii małżeństwa i rodziny wygłosił ks. Witold Burda.