Stowarzyszenie Rodzin Katolickich
Archidiecezji Przemyskiej
im. Świętego Józefa Sebastiana Pelczara Biskupa

gora prawa

Wspieramy rodziny bogate dziećmi - niskie czesne dla rodzeństwa

Od 1 września 2015 roku wprowadzamy w Przedszkolu Niepublicznym Mały Nazaret promocyjne ceny czesnego dla rodzin, które cieszą się co najmniej trójką dzieci. Mianowicie: jeśli dwójka dzieci z danej rodziny uczęszczała do naszego przedszkola przez ostatnie lata, a w rodzinie jest co najmniej trójka dzieci, to czesne w takim przypadku wynosi tylko 50 zł miesięcznie za jedno dzieciątko. Do tego dochodzi koszt posiłku, czyli 6,50 zł za każdy dzień roboczy – zwracane za dni nieobecności malucha.

Przykład: do naszego przedszkola w 2013 uczęszczał chłopczyk z rodziny Kowalskich, który w 2014 roku poszedł do pierwszej klasy, ale jednocześnie została do nas na rok 2015 zapisana jego siostrzyczka. Przy czym rodzina Kowalskich cieszy się jeszcze jednym dzieciątkiem, które nie jest naszym przedszkolakiem – w takim właśnie przypadku rodzice płacą tylko 50 zł czesnego za jedno dziecko.

Przedszkole mieści się w Przemyślu przy ul. Z. Krasińskiego 24. Więcej informacji o ofercie i zapisach: www.malynazaret.edu.pl.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.